Categories
Motyvaciniai Žurnalas

Jim Carrey Video Lietuvių kalba – ką tu renkiesi, Baimę ar…. ?

Mūsų akys ne tik žiūronai, bet ir projektoriai. Jie projektuoja papildomą mūsų matomo vaizdo scenarijų.
Scenarijų, kurį rašo BAIMĖ, pavadinimu „Niekada nebūsiu pilnavertis“.

Pažiūrėjus į tokį žmogų, kaip aš, gali sakyti: „Kaip mes galime pasiekti tokias aukštumas, kaip tu. Jim’ai? Kaip mes galime nutapyti paveikslą, kuris yra per didelis mūsų namams. Kaip tu sugebi skirsti taip aukštai be papildomo deguonies aparato?“

Tai – EGO balsas. Ir jei jo klausysi, visada rasi tų, kurie yra geresni už tave. Nesvarbu, ką tu turėsi. EGO neleis nusiraminti. Jis tau sakys, kad negali sustosti, kol nepaliksi neišnykstančio pėdsako šioje žemėje. Kol tapsi nemirtingas. Koks suktas yra šis EGO, jeigu jis bando vilioti mus tuo, ką jau turime. Taigi, aš noriu, kad jūs tiesiog atsipalaiduotumėt, nes tai mano darbas.
Atsipalaiduok ir svajok apie nuostabų gyvenimą.
Aš turėjau pavaduojančią mokytoją ir Airijos antroje klasėje. Per rytinę maldą ji klasei pasakę, kad kai ji ko nors nori, ji prižada už tai kažką padaryti ir visada gauna tai, ko nori. Aš sėdžiu klasės gale ir galvoju …hmmm…, „mano šeima negali sau leisti nupirkti man dviračio“, todėl aš parėjau namo ir meldžiau dviračio, o už tai prižadėjau, kad už tai aš daug kartų melsiuosi. Sulaužiau pažadą…

Bet po dviejų savaičių, grįžęs namo radau visiškai naują Mustang dviratį su prailginta sėdynę ir baikerio rankenomis. Tėvai pasakė, kad dviratį laimėjau, nes draugas užregistravo mane loterijoje be mano žinios… ir būtent nuo tada, tokie dalykai man atsitikdavo dažnai. Ir, kaip suprantu, tai reikia tiesiog leisti visatai žinoti, ko aš noriu ir eiti link to nesirūpinant kaip tai įvyks.

Ne jūsų atsakomybė rūpintis kaip visa tai įvyks, jūs turite atverti duris galimybei mintyse ir kai tikros galimybės durys atsivers – žengt pro jas. Ir nesijaudink, jeigu praleidai savo eilę, nes tos durys atsiveria nuolat. Ir kai sakau, kad tu nesi dėl gyvenimo, o gyvenimas yra dėl tavęs, aš tikrai nežinau ar tai tiesa. Aš sąmoningai renkuosi matyti gyvenimo iššūkius kaip naudą, kad galėčiau geriausiai juos įveikti. Jūs iveiksite juos savu stiliumi, tai ir yra smagumas. Ir kodėl gi ne atsiduoti „pasitikėjimui“, ne religijai, ne vilčiai, bet „pasitikėjimui“.

Aš netikiu viltimi, ji – maldaujantiems. Viltis eina per ugnį, kai „pasitikėjimas“ įsigėgėjes šoka per ją. Jūs esate pasirenge ir galite daryti nuostabius dalykus šiame gyvenime. Ir kai išeisite pro šias duris, turėsite tik du pasirinkimus: MEILE arba BAIMĘ.

Visada pasirinkite MEILĘ ir niekada neleiskite BAIMEI nugalėti jūsų mylinčios širdies.

Categories
Motyvaciniai

Neimanoma – tai ne faktas, tai tik nuomone: Andrius Tapinas at TEDxISM – Video

Andrius Tapinas – vienas tų žmonių, kurių vienu sakiniu neapibūdinsi net ir norėdamas. Pagal išsilavinimą — ekonomistas. Pagal profesiją — žurnalistas ir laidų vedėjas (visi žinom „Pinigų kartą“). Dargi — rašytojas, vertėjas, pokerio žaidėjas. Ko gero, nedaug kas žino, kad tai jis išvertė taip skaitomą „Žiedų valdovą“. O visai neseniai ir pats knygą parašė — pirmąją Lietuvoje steampunk`o žanro. Pats Andrius save apibūdina kaip „pats sau kelionių agentūra“ (labai mėgsta keliauti, o minėtų įstaigų paslaugomis nesinaudoja), „knygų rijiką“ (dar stebina?) ir „geimerį“ (tiesa, ne tik Xbox, o stalo ir vaidmenų žaidimų). Ir tai dar ne viskas. Įdomu, kaip tiek suspėti? Mums irgi.

 

Categories
Motyvaciniai

Nuo 130kg iki maratonų bėgiko. [Video]

2008 Roger’sas užsibrėžė 3 tikslus. Būti sveikesniam numetant svorį ir bėgti Bostono maratone. Bet ne vien dėl savęs, bet dėl savo dukterėčios, kuri gimė su cistinę fibrozę. Jo tikslas buvo paskleisti informacija apie šią ligą, taip pritraukiant lėšų šios ligos  tyrinėjimams ir gydymui. Tai neįtikėtina 47m vyro kelionė, nuo nutukėlio iki maratonininko.

Lapkričio 6d. 2011 jis bėgo Niujorko maratoną. Tai buvo jo 12-tasis maratonas per 2.5 metus, nuo 2009 Bostono maratono.

Jo svajonė buvo prabėgti Bostono maratoną nuo 7m, kai jo tėvas 1968 metais jame bėgo.

Tai nuostabus rezultatas, nuostabus pavyzdys, kad viskas yra įmanoma, turint nuoširdžią, pilną meilės, nuoširdumo motyvacija.

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=Ja9BFx5Mhqo“ width=“500″ height=“350″]

Čia antra dalis, kurioje galite pamatyti, kaip jis dabar atrodo 🙂

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=Y_qufoiKfgw“ width=“500″ height=“350″]
Categories
Motyvaciniai

Will Smith patarimas – Sėkmės Raktas – Bėgioti ir Skaityti [Video]

Gyvenimo raktas pagal Will’a Smith’a yra Bėgiojimas ir Skaitymas.

Kodėl bėgimas? 

Kai jūs bėgate, jūsų galvoje yra mažas žmogeliukas kuris kalba su jumis. „O koks aš pavargęs, kaip man skauda, nebenoriu bėgti toliau.“ Ir jūs norite sustoti. Kai jūs išmoksite nugalėti tą žmogeliuką, jūs išmoksite kaip nenuleisti rankų kai gyvenime atsiras sunkių dalykų.

P.S. Kai kiti vyrukai miega, aš dirbu, kai kiti valgo, aš dirbu, kai kiti mylisi, aš irgi myliuosi, bet dirbu paskui 🙂

Kodėl Skaityti?

Skaityti yra labai svarbu. Prieš mus gyveno milijonai kitų žmonių. Nėra naujų problemų kurias tu turėtum su savo tėvais, šeima, chuliganais ir t.t.  kuriu neturėjo ankščiau gyvenę žmonės. Ir jie savo problemas, bei sprendimus užrašė knygose. \

Štai video:

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=KEMEBBwO6J8″ width=“540″ height=“350″]

Categories
Motyvaciniai

Būk teigiamas pavyzdys savo vaikui !!!

Categories
Motyvaciniai Video

Turėk tikslą

Categories
Motyvaciniai Video

Motyvacija veikti