Categories
Pažintys Vyriškas patarimas

Kodėl man nesiseka su moterimis, nors turiu butą ir gerai apmokamą darbą?

Vyrai, turėdami stiprų finansinį užnugarį, dažnai elgiasi nepatraukliai, nes butas ir pinigai nėra pagrindinis patrauklumo matas.

Kodėl nesiseka su moterimis, netgi kai turi viską ko joms reikėtų?

Žemiau rasi audio įrašą, kuriame atskleisiu:

  • Kodėl moterys bėga, kai vyras pradeda spausti?
  • Kaip padidinti savo patrauklumą moters akyse?
  • Kodėl svarbu jausti viduje gausą, o ne trukumą jausmą?

ir dar daugiau.

Pastebėk, kaip mastai ir elgiesi su moterimis ir kodėl jos tave atstumia.

Nori sužinoti daugiau, peržiūrėk buvusio webinaro įrašą tema „Gero vyruko sindromas“ paspaudęs čia.

Norint visam laikui išspręsti pažinčių, santykių ir sekso problemas pasiimk visų mokymų paketą paspaudęs čia.

Categories
Galimybės Geriausi Saviugda Vyriškas patarimas

5 žingsniai, kaip atsikratyti TINGĖJIMO ir pradėti VEIKTI?

Šiame video sužinosi, kaip baigti tingėti ir pradėti veikti.

Video padariau, nes gavau štai tokį klausimą:

„Esu 26m. metų vyras, kuris jau kaip ir turėtu, turėti tikslus, gyvenimo prioritetus, bet to pas mane nėra, mano laisvo laiko leidimas yra internetinei žaidimai, ir panašiai. Žinau ir suprantu ką reiktu daryti, kad tobulėčiau, bet vis man neišeina prisiversti to padaryti, dienos gale po darbo pareinu į namus ir vėl ta pati rutina, kompiuteris.

Klausimą gali užduoti ir tu, paspaudęs čia: 
http://www.alfavyras.lt/klausk/ (video nesustos)

 Jeigu jauti, kad trūksta pasitikėjimo savimi, padarai gyvenime daug mažiau nei galėtum, tada peržiūrėk mano mokymų programą „maksimalus pasitikėjimas savimi“ paspaudęs čia:
www.alfavyras.lt/maksimalus-pasitikejimas-savimi/

Jeigu nori pats pirmas gauti panašius video, įvesk žemiau savo el. paštą:[raw][iphorm id=“10″ name=“Video kontaktų rinkimas“][/raw]

Categories
Geriausi Vyriškas patarimas

5 patarimai kaip labiau pasitikėti savimi.

Algirdas mūsų klausia, kaip pasitikėti savimi ir ar yra koks nors metodas kurio pagalbą galima pasitikėti savimi.

Pasitikėjimas savimi yra tik tikėjimas savimi, o tikėjimas savimi yra tam tikro dalyko laikymas tikru, egzistuojančiu. Arba Tik Ėjimas (tikėjimas) tam tikru keliu, kuris suteikia įsitikinimą, kad tai įmanoma ir tampa pasitikėjimu. Pasitikiu savo keliu, pasitinku savo kelią.

Jeigu aš tikiu, kad galiu, tai turiu pasitikėjimą. Aš galiu susirasti svajonių merginą, aš galiu pradėti verslą, aš galiu būti laimingas ir t.t. Pasitikėjimas savimi nedidėja sėdint fotelyje su čipsu pakiu, nebent tavo tikslas valgymo varžybos ir tau reikia turėti gerą formą šiuo klausimu. 

Kai susirandi naują merginą, tu ja iš pradžių tiki. Galvoji, kad ji yra dora, ištikima ir tave gerbianti. Tik laikui einant ir matant kaip ji elgiasi su tavimi, kokios jos reakcijos ir t.t. tu įgauni pasitikėjimą ja. Kol tiki, tai tik manai, kad ji tokia, o kai jau pasitiki, žinai, kad ji tokia, nes faktai, poelgiai tai užtvirtina.

Pasitikėjimas yra tvirtinamas darant tam tikrus veiksmus nuolat, priklausomai nuo tavo tikslo. Šį savaitgalį su vyrų klubu žygiavome pėsčiomis apie 37 km. ir jeigu niekada nesi nuėjęs daugiau nei 5 km, toks žygis tau gali parodyti, kad tu gali pasiekti tikslą, o jei tai gali, gali ir daugiau.

Aš asmeniškai manau, kad pasitikėjimas yra pas kiekvieną žmogų prigimtyje. Tu jau dabar esi pasitikintis savimi tik problema tame, kad jis slepiasi po stresu, noru įtikti kitiems, baime susimauti, baime atrodyti netobulu. Tavo pasitikėjimą savimi užgožia vidiniai įsitikinimai, dėl kurių jautiesi įsitempęs, nors pasitikėjimas yra tik ėjimas tam tikru keliu, tik tikėjimas savimi ir tik atsipalaidavimas ir žinojimas, kad viskas bus gerai.

Mokymuose vyrams daug dėmesio mes skiriame tam, kad pašalintume visus ribojančius įsitikinimus, nes tai yra vidinė būsena su kuria tu pasitinki pasaulį. 

5 Patarimai kurie tau leis sustiprinti pasitikėjimą savimi.

1. Nuo kokių emocijų tu bėgi? Kokias emocijas bijai patirti? Gėdą, baimę, nusivylimą, nepasitenkinimą, atstūmimą ir t.t. Surašyk viską kas šauna į galvą ir pastebėk, kad tai emocijos kurios tave tik saugo, o saugoti tavęs nereikia, nes tu nemirsi, jei pajusi gėdos jausmą, tu nemirsi, jei pajusi nusivylimą, tu nemirsi nei pajusi atstūmimą. Tik jeigu leisi emocijoms kontroliuoti tave, o ne atvirkščiai, tu nepatirsi džiaugsmo, laimės, pasitenkinimo, priėmimo, nes tu leisi emocijoms valdyti tave.

2. Stebėk savo kūno kalbą. Kūno kalbą atspindi tavo emocinę būseną. Išsitiesk kai pastebi, kad esi susikūprinęs, sulėtink kvėpavimą, jeigu jauti, kad jis išsiderinęs ir netolygus. Eidamas pajusk ėjimą, leisk sau neskubėti, o mėgautis ėjimu ir pastebėsi, kaip tavo vidinė būsena iškart pasikeis patobulinus kūno kalbą. Stebėk pasitikinčių žmonių kūno kalbą ir tobulindamas savo kūno kalbą pajusk vidinę ramybę.

3. Medituok. Kai protas ramus iš švarus, tu leidi sau gyventi, vietoj to, kad jaudintumeisi dėl kitų nuomonių ir savo baimių. Ramus vyras yra galingas vyras, pasitikintis savimi ir užtikrintas.

4. Keisk ir plėsk savo požiūrį apie pasaulį. Domėkis įvairiais dalykais kurie plečia tavo suvokimą apie pasaulį, nes kuo labiau pažintis save ir pasaulį, tuo labiau atsipalaiduosi ir pamatysi, kad jaudiniesi dėl tų dalykų kurie net neegzistuoja. 

5. Daryk tuos pačius veiksmus vėl ir vėl. Tikėjimas ateina kai pamatai, kad tu gali, kol nieko nedarai, iš kur gali žinoti, kad gali? Negali žinoti. Būtina daryti, kad patikėtum, kad gali, nes gali.

 

Klausimą mums gali užduoti paspaudę čia: http://www.alfavyras.lt/klausk/

Jeigu nori atgauti pasitikėjimą savimi ir tapti moterų magnetu, sudalyvauk 90 dienų iššūkyje vyrams:
90 dienų iššūkis vyrams

Categories
Pažintys Vyriškas patarimas

Kaip bendrauti su moterimis, kad būtum Jos vertas?

Sveiki, perskaičiau Jūsų atsakymą į klausymą „Ką daryti, kai mergina tiesiog netikėtai nutraukia bendravimą su tavimi?“ ir iškilo keletas klausimų.
Visų pirma nemanau, kad įmanoma su panele bendrauti kaip lygus su lygiu, kai ji tau patinka ir kai yra bandoma ją užkariauti, nes jau automatiškai vaikinas turi jai rodyti kažkokį dėmesį, domėtis ja daugiau nei kitomis, kad panelė visa tai pajaustų ir suprastų.
Ir iš vis, jei jau vaikinas pradeda rodyti dėmesį tam tikrai panelei, tai jis joje įžvelgė kažką tokio, kas jį traukia prie jos, todėl jau mergina tampa kažkuo ypatinga ir automatiškai ji iškeliama aukščiau negu kitos, bei su ja elgiamasi daug mieliau, o vaikinas dėl jos sugeba daryti tokius dalykus, kurie jam yra nebūdingi, netgi jei mergina ir nerodo jokio dėmesio.
Tai va, manau, kad tie visi dalykai yra užfiksuoti vyrų pasąmonėje ir jei bandysime taip nesielgti vis vien ankščiau ar veliau nejučiomis pradėsime daryti tokius dalykus. 🙂 Išsakykite savo nuomonę apie tai. 🙂 

Dėkui už laišką.

 
Kalbant bendrai, reiktu žinoti, kad moterys yra skirtingos ir jos skirtingi gali reaguoti į tuos pačius poelgius. Tai labai priklauso nuo to kokioje šeimoje užaugo, kiek jai metų, kaip save ji vertina ir t.t. Yra daugybę faktorių, bet yra baziniai dalykai kurie galioja beveik visada.
 
Nėra blogai, merginą, kuri tau patinka, iškelti aukščiau kitų, tai yra normalu, nes nori rodyti jai daugiau dėmesio, vadinasi kitoms jo nebelieka. Blogiausia yra tai, kad vyrai iškelia moteris aukščiau savęs, būtent tai ir norėjau pasakyti praeitam atsakyme. Tada prasideda disbalansas, nes jeigu mergina yra aukščiau manęs, vadinasi aš esu blogesnis, mano savi-vertė žemesnė nei jos, vadinasi man reikia labai stengtis, kad mano vertė būtu lygi jos vertei.

Karalius su Karaliene kaip bendrautu?

O kaip bendrautu pasiuntinys arba vergas su karalienę? Matai skirtumus?

Karalius gerbia save ir Karalienę, jis karalienės nelaikys aukščiau visko, ji jam bus aukščiau visų moterų, lygi jam, jis su ja atitinkamai bendraus ir elgsis. Nebijos jai pasakyti NE, nebijos jos apsikabinti, nebijos būti švelnus arba griežtas kai to reikia. Karalius sustabdys karalienę, jeigu ji netinkamai elgiasi ir karalienė sustabdys karalių. Yra pagarba, priimtinumas vienas kito.
[adrotate group=“3″] 
O kaip bendraus pasiuntinys arba vergas su karalienę? Nuolankiai. Jis stengsis įtikti ir patikti būtinai jai. Nekels bangų, neprieštaraus, pritars jai nuolat. Dažnai savo nuomonę pasilaikys sau, kad tik nereiktu pyktis su karalienę, nors ir matys, kad ji neteisi. Jausis jos nevertas, todėl ir bendraus taip, kad čia jam garbė su ja bendrauti ir būti. Pasiuntinys manydamas, kad moteris geresnė už jį, tikės, kad jam reikia ją išlaikyti bet kokia kaina, netgi tuo atveju, jog aukoja savo esybę. 
 
Viską aprašiau vaizdžiai, nes norėjau, kad pajustum, koks yra skirtumas, kai su moterimis bendrauji kaip vertas jos ir kaip norintis jai įtikti, norintis būtinai patik. Yra skirtumas tarp to, kad esi vertas moters ir tarp to, kad vaizduoji, jog toks esi. 
 
Kai jautiesi vertas norimos moters tu jai rodai dėmesį kaip natūralų dalyką, ji tampa reikšmingesnė už kitas, bet tai dar nereiškia, kad turi eiti keliais ir ignoruoti jos šaltumą.
 
Čia yra mano nuomonė, dabar taip suvokiu viską.

Klausk vyriško patarimo.

Categories
Geriausi Pasimatymų patarimai Vyriškas patarimas

Ką daryti, kai mergina tiesiog netikėtai nutraukia bendravimą su tavimi?

Aš internete perku visus jūsų video seminarus, jie tikrai yra veiksmingi ir verti dėmesio, nes gaunu nemažai naudingu žinių. Bet dabar susidūriau su viena nemalonia situacija ir norėčiau gauti iš jūsų patarimą, kaip elgtis, nes pats nežinau ką daryti, o jos prarasti nesinori..
Su viena panele pradėjau lankyti papildomas matematikos pamokos pavasarį. Visą vasarą jos nemačiau, bet rudenį abu pradėjom studijuoti Kaune,  gavau jos telefoną. Keletą savaičių lyg ir normaliai bendravom. Bet va, vakar gavau jos žinute, kad nerašyčiau jai, nes neva ji turi vaikina.. nors manau, čia tik bando manimi atsikratyti..
Kaip elgtis toliau,  stengtis užmiršti ją, ar toliau po truputi bandyti pratintis ja?

Yra pagrindiniai principai kurių būtina laikytis, kad ir kas bebūtu. 

 
Moteris nėra tikslas. Tu turi ką veikti, tu žinai ko nori iš gyvenimo ir tu žinai kur nori atsidurti po kelių metų, tad tu neturi laiko moterims kurios nenori su tavimi bendrauti, tu neturi tam laiko, nes esi užsiėmęs, sieki savo tikslų. 
 
Jeigu gavai tokią žinutę, vadinasi kažkur padarei klaidą, arba jai nepatikai, jai atsibodo su tavimi bendrauti. Tavo klaida gali būti įkyrumas. Įkyrumas yra dėmesio reikalavimas, noras įtikti, patikti.
 
Negalvok taip, kad ji čia yra kažkuo ypatinga. Jūs esate lygus, bet jeigu tu nori ją užkariauti, vadinasi ji jau geresnė už tave, tu ją laikai geresne. Laikyk ją lygia, kaip lygus su lygia bendrauja? Paprastai, jis nesistengia įtikti, patikti, jis tik bendrauja. Toks vyras dažnai žino, ko nori iš moters ir tai pasiima, jeigu nepavyksta, tai vėl gi, dėl to nenusivilia. 
 
Nesistenk jos užmiršti, nes stengimasis užmiršta, yra vis tiek galvojimas apie ją. Tiesiog koncentruok dėmesį į kitas moteris, bendrauk su kitomis moterimis, kurk vertę savo gyvenime. Nes dažnai mes įsižiūrime į tas moteris kurios mums parodo dėmesį, kurios pakelia mūsų EGO, kurios suteikia mums pritarimo, mes tiesiog prisirišame prie jų. 
 
Taigi, atsipalaiduok ir nesureikšmink jos. Taip pat pagalvok, kokias galbūt klaidas padarei? Buvai įkyrus? Galbūt rašinėjai nesąmones? Elgeisi kažkaip keistai? Per daug dėmesio jai rodei? Bendraujant su ja, lindai jai į „šikną“, kai ji su tavimi šaltai bendravo? 
 
Kaip tu manai, kokia gali būti priežastis?
Ačiū labai. Ji su manimi bendravo, nepasakyčiau, kad labai šaltai. Manau aš jai rodžiau per daug dėmesio ir buvau per daug paslaugus,  kai važiuodavome namo padėdavau  nunešti krepšius iki jos buto, pradarydavau dureles jei pirmas išlipdavau iš mašinos. Žodžiu su ja elgiausi, taip  kai su dar nei viena taip nesielgiau. Bet supratau, ką jus turėjot omenyje. Stengsiuosi tobulėti ir lauksiu jūsų kito seminaro!
 
Padėti nunešti daiktus ar atidaryti dureles nėra blogai, blogai kai tai yra daroma tam tikrai merginai, kai tau tai nėra natūralus dalykas, bet nori jai įtikti ir patikti. Tada, ji tampa kažkuo išskirtinė. Bet ką ji padarė, kad užsitarnautu tavo dėmesį? Vien dėl grožio, jos nereikia laikyti išskirtinės. 
 
Nori geriau suprasti savo klaidas?
Žiūrėk video „Moterų Magnetas
Categories
Pažintys Rekomenduoju Vyriškas patarimas

Kaip išlaikyti merginos susidomėjimą kai nieko neturi?

Sveiki, eisiu tiesiai prie esmės, mane kamuoja tokia problema – baimė prasidėti su rimtom, savarankiškom merginom…  Aš šiuo metu tik mokausi, o būna, kad susipažįstu su merginom kurios viską daro pačios, pvz: dirba, mokosi, sukasi kaip gali… aš tada labai susi-kuklinu ir pradedu nerimauti, kad jos susidomėjimas manimi gali greit išgaruoti kaip dūmas, nes taip išeina, kad aš neturiu jai ko pasiūlyt . Tai klausimas būtu: kaip galėčiau išlaikyti jos susidomėjimą manim?
Klausimas iš skyrelio „Vyriškas Patarimas

Susirask darbą, jeigu turi papildomo laiko, pagalvok ką galėtum daryti ir iš to uždirbti, taip pats geriau jausiesi, nes būsi savarankiškesnis. Nes jeigu turi laiko merginom, tai galbūt turi laiko ir darbui.

Kaip išlaikyti merginos susidomėjimą?

Reiktu kitaip formuluoti patį klausimą, nes jeigu tu koncentruojiesi į tai, kaip išlaikyti susidomėjimą, tai tu nesi įdomus pats sau. Ir vietoj to, kad būtum įdomus, tu ieškai būdu kaip išlaikyti moters susidomėjimą.

Įdomus vyras ką iš-spinduliuoja? Jis dalinasi savo gyvenimu, patyrimais, mąstymu, laimę, džiugesiu, pasitenkinimu, laisvumu, atsipalaidavimu. Moteris šalia jo jaučiasi gerai, nes jis pats su savimi jaučiasi gerai.

Neįdomus vyras ką iš-spinduliuoja? Įtampą, nes vis mąsto kaip moteriai būti įdomiu, kaip moteriai įtikti, ką pasiūlyti, kaip išlaikyti susidomėjimą t.t. Bando sukurti įdomaus vyro įvaizdį, kaukę. Moteris juk jaučia viską.

Kai žmogus galvoja kaip uždirbti pinigus, jis dažnai nieko nebedaro, nes vis ieško ir analizuoja kaip juos uždirbti, vietoj to, kad darytų tai ką moką. Eitu ir uždirbtu tuos pinigus.

Kai žmogus žino ką gerai daro ir tai daro, pinigai ateina kaip priedas prie to.

Keičiasi koncentracijos esmė, į ką tu koncentruojiesi. Tavo atveju tu koncentruojiesi į tai, kaip patikti moteriai, kai pats sau nepatinki, kai netiki savimi. Čia tas pats, kaip koncentruotis į pinigus, vietoj to, kad darytum kas patinka ir pinigais bus kaip priedas.

Kaip manai, ar merginos susidomėjimas pradingtu jeigu tu būtum įdomus pats sau? Jeigu tu gyventum kaip tau patinka? Jeigu tu darytum tai ką nori, nes matai tame prasmę? Būti įdomiu pačiam sau, nereiškia nesidomėti mergina ar tai girtis, tai reiškia mėgautis savo gyvenimu, priimti savo gyvenimą.

Iš kur atsiranda baimė suklysti?

Baimė prasidėti su mergina, tai ateities, nežinomybės baimė. Bijai to ko nėra. Visą ką galvoji apie ateitį yra tai ko nėra dabartyje ir gali net nebūti ateityje. Vadinasi tavo baimės nėra, ji atsiranda tada kai koncentruojiesi į ateiti ir nesimėgauji dabartimi. Tai daugybės vyrų problema, nes vyrai dažnai galvoja kas bus, vietoj to, kad dabar imtu ir veiktu.

Visame tame, matau pliusą tą, kad tu matydamas savarankiškas merginas, norėsi būti pats savarankiškesnis ir laisvesnis. Pradėsi užsiimti dalykais kurie didins tavo savarankiškumą ir atsakomybę.

Nes galbūt tu turi pakankamai laisvo laiko, kad dirbtum po studijų, bet ieškai lengvesnio kelio kaip gauti pinigų. Tai čia vėlgi, daryk tai ką reikia daryti, vietoj to, kad galvotum, kaip sužavėti merginą.

Pabaigai. Jeigu pats save sutiktu, ar tu sau patiktum? Ar sakytum sau pačiam, kad puikiai tvarkaisi? Jeigu ne, tai laikas pradėti tvarkytis, o ne galvoti ką daryti, kad patikti merginoms.

Komentaruose papildyk mano atsakymą savo pastebėjimais.

Klausk vyriško patarimo

Categories
Vyriškas patarimas

Kur yra riba tarp draugiškumo ir ….?

Sveiki. Norėjau paklausti, kur yra draugiškumo ribos? Draugauju su panele, viskas atrodo gerai. Bet jei jai nepatinka kokia mergina ir aš su ta mergina pašneku ar ką nors, tai jau susinervina ir pnš. Na gerai galvoju. Bet pati ji su kitais yra labai draugiška. Tai fotografuojasi su jais daug, ar pribėga rankas ant pečių deda ir pozuoja. Apsikabina beveik su visais atsisveikinant. Na čia nekalti dalykai, nepykstu dėl tokių, bet jei aš ką nors panašaus padaryčiau, tai jau būtų pasaulio pabaiga. Ką galėtumėte patarti? Ar čia tiesiog toks panelių draugiškumas ir nereikia į jį kreipti dėmesio?

Draugiškumo ribos yra ten kur abu partneriai jas nustato. Vieni žmonės yra daug laisvesni bendravime už kitus.

Tavo atveju mergina greičiausiai nustatė tau ribą kurios tu neva privalai laikytis. Tu jai greičiausiai nenustatei jokios ribos, todėl ji leidžia sau elgtis taip kaip yra įpratusi.

Aš asmeniškai netikiu jog santykiuose esantis koks nors draudimas ilgalaikėje perspektyvoje atneša gerus rezultatus. Todėl draudimai yra neveiksmingi. Kita vertus, kiekvienas žmogus turi savo ribas. Kitas žmogus neskaito tavo minčių ir nežino tų ribų, todėl būtina kiekviena kartą merginai pasakyti, jog ji peržengė tavo ribą ir tu nenori, jog tai kartotųsi. Tavo atveju, kai tu bendrauji su kita mergina, kuri tikiuosi nėra tavo buvusi, o tavo esama mergina dėl to priekaištauja, nors pati bendrauja labai šiltai su kitais, tai tavo pagrindinis darbas yra aiškiai ir suprantamai pasakyti savo žodžiais aišku: „Man niekas negali drausti bendrauti su kitais žmonėmis. Aš bendraudamas su kitomis merginomis nieko nesiekiu, todėl nenoriu girdėti jokių priekaištų iš tavo pusės.“ Kitas žmogus tau nieko negali drausti, tu esi laisvas ir esi Vyras.

Seminare „moters psichologija“ apie ribas kalbu daugiau, bet esmė yra paprasta. Turėk ribas, turėk savo standartus kuriais tu vadovaujasi ir pranešk apie tai antrai pusei, nes ji nežino ką tu galvoji ir ko tu nori, jeigu tu to nesakai !

Ir tu turi klausimą? Užduok skyrelyje „Vyriškas Patarimas„.

Categories
Vyriškas patarimas Vyriškumas

Mes nebūsim kartu, bent jau dabar…

Ar esi girdėjęs iš merginos: „mes nebūsime kartu, bent jau dabar…“?. Jeigu taip, tai turi tai perskaityti.

Kristinai labai patinka Tomas, bet jis yra pridurkas ir nuolat ją skaudina. Kristina turi draugą, vardu Saulius, kuriam labai patinka Kristina. Kristina labai pasitiki Sauliumi ir nuolat jam pasakoją apie Tomą. Saulius mato, kaip Tomas blogai elgiasi su Kristina ir bando jai įkrėsti proto, bet ji jo neklauso, nors logiškai viską suprantą.

Blogiausia tokioje istorija yra tai, kad Saulius nesupranta kokie yra jo santykiai su mergina. Dar blogiau yra tai, kad mergina nuolat jam sako, kad galbūt jie bus kartu, bet ne dabar. Ir ta maža sumauta viltis, Saulių pririša prie jos.

Kas svarbiausia, tokiu pačiu principu, Kristiną yra pririšęs Tomas. Tomas, greičiausiai Kristinai suteikia viltį, kad jie galbūt bus kartu, bet ne dabar. Tai yra atsarginio varianto laikymas, juodai dienai. Moterys taip pririša vyrus, kaip ir vyrai pririša moteris.

Kai pamatai, kad tu esi iš tikro PRIKABINTAS, turi pjauti lauk virves ir eiti savo keliais. Prikabintas – reiškia, kad tau yra suteikiama viltis, nes tau konkrečiai nepasako ne, nors visi loginiai argumentai yra už. Jos elgesys patvirtina, kad jinai su TAVIMI nenori būti ir nebus, nebent nežmoniškai jai nepasisektu su kitu. ATSIKABINK nuo jos, nes jai paranku laikyti šalia savęs prikabintą kitą vyrą, kuris galbūt net leidžia pinigus būnat kartu su ja.

Jeigu mergina kalba apie kitą vyrą labai išsamiai, tu esi super mega turbo draugų zonoje. Vienintelis dalykas, ką tu turi padaryti, tai negaišti laiko. Negi tu turi laiko, kad klausytumeis jos pezalų apie kažkokį kitą vyrą? Jeigu turi, tai susirask ką veikti…

Niekada neklausyk ką mergina sako, žiūrėk kaip jinai elgiasi. Nusiimkit rožinius akinius ir nieko nesitikėk, nes dažniausiai tikitės to, kas gyvenime neįvyks su ta mergina.

Frazės, aš nežinau ar esu pasiruošusi santykiams, aš nežinau ar tu man skirtas, aš nežinau ar man laikas ir t.t. Reiškia, kad mergina nenori santykių būtent su TAVIMI !

Straipsnis parengtas uždavus klausimą „Vyriškas Patarimas“ skiltyje.

Atgauti pasitikėjimą savimi gali sudalyvavęs 90 dienų iššūkyje vyrams.
Daugiau sužinosi paspaudęs čia.

Categories
Vidinės problemos Vyriškas patarimas

Bijau pakviesti merginą į pasimatymą, nes bijau neigiamo atsakymo.

Vyras skyrelyje „Vyriškas patarimas“ klausia:

Sveiki, lankausi pas odontologe studente, ji labai faina ir simpatiška panelė, ji man labai patinka, bet net nežinau ar ji turi vaikiną ar ne… nežinau kaip ją protingiau užkalbinti ir pakviesti į pasimatymą.. bijau neigiamo atsakymo, nes jei ji man pasakys, kad turi vaikiną arba nesusitikinėja su pacientais arba kažką panašaus, bus kažkaip nepatogu pas ją eiti tvarkytis dantukų… parašau jai kartais sms, susirašinėjame dėl susitikimų laiko ir po to paklausiu jos kaip sekasi, ar ką ji veikia, kaip vakarą leidžia ir panašiai.. dėl susitikimo laiko ji atrašo greitai, o į klausimus ką veikia ir pan. atrašo ne taip noriai… ji netik mokosi, bet ir dirba, yra labai užimta… kaip patartumėte man elgtis tokioje situacijoje?:)

 

Pirmiausia aš patarčiau nekurti iliuzijų. Nesudievinti jos ir viso šio reikalo. Pažengęs jogas ar koks guru greičiausiai tau trenktu per pakaušį, kad atsibustum iš sapno kuriame esi.
Nėra protingo pakvietimo. Niekada nebuvo ir niekada nebus. Yra tik pakvietimas. Bet tu mintyse kurį įvairius „protingus“ scenarijus. Užteks !
Jeigu bijai neigiamo atsakymo, tai geriau ir nekalbink, nes tikimybė gauti neigiamą atsakymą 50%. Netgi manau jį gausi, net esu tuo tikras. Bijai vilko neik į mišką.
Jeigu tu nesi laisvas bendravime su moterimis, nesijauti užtikrintas, tai pirma patobulėk. Bendrauk su kitomis moterimis, kviesk jas į pasimatymus. Komunikuok. Vyrai dažnai užsiciklina ties viena mergina, pusę metų nieko nedaro, bet vistiek mintyse kuria iliuzijas kaip viskas būtu jeigu būtu, o paskui nusivilia, lyg tai būtu netikėta.
Pirma taisyklė, apie kurią jau milijoną kartų rašiau: Nepriklausyk nuo rezultato, nesureikšmink rezultato. Pakviesk kavos ar tai arbatos. Jeigu atsisakys, tai kas nutiks? Kas blogiausia gali atsitikti? Gausi neigiamų emocijų dozę. Vaje, kaip baisu. Emocijos ateina ir praeina. Ir toliau galėsi eiti pas ją kaip specialistę, dar galėsi kas kart ateidamas vėl ją pakviesti arbatos išgerti ir gausi vėl neigiamą atsakymą, po 10 pakvietimų tau bus dzin ar ji eis ar ne, tu tiesiog automatiškai ją pakviesi ir net nesitikėsi rezultato, tada ir prasideda tikrieji rezultatai, kai esi atsipalaidavęs ir tau nesvarbu ar atsisakys, ar priims pakvietimą. Bet kuriuo atveju tau bus gerai ir tu būsi patenkintas savimi.
Toks turi būti mąstymas, o ne bijau neigiamo atsakymo. Jeigu bijai, tai bijok iš esmės. Taip praeis metai, du ir būsi toje pačioje baimėje. Bet bijai tik emocijų kurias gausi, bijai jog tavo įvaizdis sugrius ir t.t.
Atsimink. Viskas prasideda ne nuo to ką pasakyti, bet nuo to kaip tu jautiesi, koks tu esi, kaip save suvoki. Jeigu tu tikiesi kažkokios frazės, kuria ištarus ji tiesiog nušvis ir norės 100% eiti į pasimatymą, tai laikas atsipeikėti nuo tokių iliuzijų.

Užteks bijoti neigiamų patirčių !

Trumpai tariant. Tiesiog pakviesk.
Categories
Vyriškas patarimas Vyriškumas

Vyras kuris prisipažįsta meilėje per pirmą pasimatymą.

Gavome klausimą iš merginos skyrelyje „Vyriškas Patarimas“ kurį gali užduoti ir tu. Bet šis klausimas ypatingas tuo, kad jame vaizduojamos nežmoniškai kraupios Vyro klaidos. Straipsnio gale pasidalinsiu patarimai būtent VYRAMS, kad tokių nesąmonių nedarytumėte.
Klausimas:

Viena dieną ėmė ir atsitiko taip, kad per drauge netyčiom susipažinau su jos vienu pažįstamu. Vaikinas tikrai ne gražuolis, bet gavos taip, kad palikau jam savo kontaktus, kad galėtu susisiekt su mano drauge kuri tuo metu neturėjo kur užsirašyti jo naujo numerio. Tos dienos vakare vėl susitikom, šiaip „paprikolint“ keturiese. Ir kas be butu keista jis jau pradėjo kalbėti apie rimtus santykius, kad esu tokia panele su kuria jis norėtu rimtos draugystės.. jo neatbaidė net tai kad turiu vaiką… jis tikrąją to žodžio prasme kabinos ant kaklo. Kitom dienom rašinėjomės sms, ir vėl jo klausymai ar norėtum buti mano mergina ir panš. Aš jam gražiai paaiškinau, kad reik pirma laiko pažinti vienas kitą, kad nemėgstu pavieniu romanų. Jis viskč lyg ir suprato.. Bet po to lyg ir pavydo scenas kelt pradėjo, kad aš jam nekeliu ragelio ar mažai rašau… kai susitikom dviese tikrai maloniai laiką praleidome, bet vakare jau vos nesipiršo.. pradėjo kalbėti, kad nori jog bučiau tik jo, kad jai reiks visą pasaulį paklos po kojom (žinau, kad taip ir būtų, bent jau su jo ex taip buvo), kad nori jog tekėčiau už jo ir pan. Nežinau kaip bereaguoti į tai.. Visos norim dėmesio, bet ne tokio perdėto.. aš žinau, kad jis geras žmogus… bet man to nepakanka, kad per pora pasimatymų prisipažint meilėje.. jis net mamai apie mane pasakė, jog esu jo svajonių mergina… jam 27 nėra vaikas, o aš po labai prastu santykiu su vaiko tėvu, tiesiog bijau kažką begalvot.. nežinau ką begalvot apie toki vaikino elgesį?

Atsakymas

Nepaisant to, kad jam 27m.  jis visiškai neišmano moterų psichologijos. Taip pat, stabilus vyras, kuris yra savimi užtikrintas ir pasitikintis neleis sau verkšlenti, kad tu jam neatrašai. Jis vadinasi nelabai ką turi veikti gyvenime ir santykiuose sėdės ant sprando tau, bei bandys viską sukontroliuoti. Jeigu jau net nesant santykiuose jis pavydus yra, tai kas bus santykiuose? Nereikia kurti perdėtu iliuzijų.

Svarbiausias indikatorius renkantis partnerį yra elgesys. Įsivaizduok, jog nieko negirdi, tik matai ir pamatysi koks jis yra iš tikrųjų. Liežuvis šudmalystės įrankis, todėl svarbiausia ne tai kas yra sakoma, o tai kas yra daroma. Šiuo metu yra reikalaujama daug dėmesio, perdėtai daug, o jo negaunant seka priekaištai. Kalbos užliūliuoja labai lengvai, bet žodžiai yra tik oras kuris išeina iš burnos.

Kadangi esi po santykių, tai siūlau neskubėti. Pakaifuok viena, nereikia čia kurti iškart santykiu su pirmu pasitaikiusiu kandidatu kuris daug kalba ir kuria iliuzijas kai tavęs net pats gerai nepažįsta.

Ir koks normalus vyras kabinasi merginai ant kaklo? Net nenoriu įsivaizduoti to vaizdo.

Tai yra tik mano nuomonė ir ji tikrai gali būti klaidinga, bet svarbiausia žiūrėk į elgesį, charakterį, o ne į žodžius jo.

 

Esminės šio vyro, o gal ir tavo klaidos.


Nekurk iliuzijų apie merginą. Iš kur tu po galais gali žinoti, jog ji yra tinkama tau ilgalaikiams santykiams jeigu tu jos net nepažįsti? Velniai nematė, galvok, kad ji yra tinkama santykiams, bet per pirmą pasimatymą bent jau sugebėk apie tai nekalbėti ir nesiūlyti draugauti. Išvis kas čia per siūlymas… Tai turi būti natūralu. Čia tas pats kas pasiūlyti draugauti per pažinčių portalą net nesusitikus.

Nemeluok. Jeigu tu net nenori ilgalaikių santykių, o vienintelis tavo tikslas jos tarpkojis, tai būk vyras ir nesek jai pasakų. Moterys yra jautrios. Nežadėk kalnų, jeigu vienintelis tavo kalnelis tik klyne.

Nori ilgalaikių santykių? Nespausk moters. Duok jai erdvės. Čia tau ne sumo imtinių arena, kurioje reikia visu savo svoriu išstumti priešininką. Duok jai erdvės, laisvę, o ne nuolatinį spaudimą.

Mažiau kalbėk, daugiau daryk. Vyrą puošia ne kalbos, o darbai.

Vyrai dažnai skubą, skubėjimas merginai sukelią įtampą. Ji jaučia spaudimą ir netgi šioje situacijoje mergina pradeda galvoti, kad čia kažkas negerai. Taip, tikrai negerai, kai vyras kariasi ant kaklo ir šliaužia keliais. Geriausi dalykai ateina palengva.

Nėra reikalo skubėti kurti santykius, daug svarbiau pirmiausia pažinti save.

Petras Paserpskis

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.