Categories
Vyriškas patarimas Vyriškumas

Vyras kuris prisipažįsta meilėje per pirmą pasimatymą.

Gavome klausimą iš merginos skyrelyje „Vyriškas Patarimas“ kurį gali užduoti ir tu. Bet šis klausimas ypatingas tuo, kad jame vaizduojamos nežmoniškai kraupios Vyro klaidos. Straipsnio gale pasidalinsiu patarimai būtent VYRAMS, kad tokių nesąmonių nedarytumėte.
Klausimas:

Viena dieną ėmė ir atsitiko taip, kad per drauge netyčiom susipažinau su jos vienu pažįstamu. Vaikinas tikrai ne gražuolis, bet gavos taip, kad palikau jam savo kontaktus, kad galėtu susisiekt su mano drauge kuri tuo metu neturėjo kur užsirašyti jo naujo numerio. Tos dienos vakare vėl susitikom, šiaip „paprikolint“ keturiese. Ir kas be butu keista jis jau pradėjo kalbėti apie rimtus santykius, kad esu tokia panele su kuria jis norėtu rimtos draugystės.. jo neatbaidė net tai kad turiu vaiką… jis tikrąją to žodžio prasme kabinos ant kaklo. Kitom dienom rašinėjomės sms, ir vėl jo klausymai ar norėtum buti mano mergina ir panš. Aš jam gražiai paaiškinau, kad reik pirma laiko pažinti vienas kitą, kad nemėgstu pavieniu romanų. Jis viskč lyg ir suprato.. Bet po to lyg ir pavydo scenas kelt pradėjo, kad aš jam nekeliu ragelio ar mažai rašau… kai susitikom dviese tikrai maloniai laiką praleidome, bet vakare jau vos nesipiršo.. pradėjo kalbėti, kad nori jog bučiau tik jo, kad jai reiks visą pasaulį paklos po kojom (žinau, kad taip ir būtų, bent jau su jo ex taip buvo), kad nori jog tekėčiau už jo ir pan. Nežinau kaip bereaguoti į tai.. Visos norim dėmesio, bet ne tokio perdėto.. aš žinau, kad jis geras žmogus… bet man to nepakanka, kad per pora pasimatymų prisipažint meilėje.. jis net mamai apie mane pasakė, jog esu jo svajonių mergina… jam 27 nėra vaikas, o aš po labai prastu santykiu su vaiko tėvu, tiesiog bijau kažką begalvot.. nežinau ką begalvot apie toki vaikino elgesį?

Atsakymas

Nepaisant to, kad jam 27m.  jis visiškai neišmano moterų psichologijos. Taip pat, stabilus vyras, kuris yra savimi užtikrintas ir pasitikintis neleis sau verkšlenti, kad tu jam neatrašai. Jis vadinasi nelabai ką turi veikti gyvenime ir santykiuose sėdės ant sprando tau, bei bandys viską sukontroliuoti. Jeigu jau net nesant santykiuose jis pavydus yra, tai kas bus santykiuose? Nereikia kurti perdėtu iliuzijų.

Svarbiausias indikatorius renkantis partnerį yra elgesys. Įsivaizduok, jog nieko negirdi, tik matai ir pamatysi koks jis yra iš tikrųjų. Liežuvis šudmalystės įrankis, todėl svarbiausia ne tai kas yra sakoma, o tai kas yra daroma. Šiuo metu yra reikalaujama daug dėmesio, perdėtai daug, o jo negaunant seka priekaištai. Kalbos užliūliuoja labai lengvai, bet žodžiai yra tik oras kuris išeina iš burnos.

Kadangi esi po santykių, tai siūlau neskubėti. Pakaifuok viena, nereikia čia kurti iškart santykiu su pirmu pasitaikiusiu kandidatu kuris daug kalba ir kuria iliuzijas kai tavęs net pats gerai nepažįsta.

Ir koks normalus vyras kabinasi merginai ant kaklo? Net nenoriu įsivaizduoti to vaizdo.

Tai yra tik mano nuomonė ir ji tikrai gali būti klaidinga, bet svarbiausia žiūrėk į elgesį, charakterį, o ne į žodžius jo.

 

Esminės šio vyro, o gal ir tavo klaidos.


Nekurk iliuzijų apie merginą. Iš kur tu po galais gali žinoti, jog ji yra tinkama tau ilgalaikiams santykiams jeigu tu jos net nepažįsti? Velniai nematė, galvok, kad ji yra tinkama santykiams, bet per pirmą pasimatymą bent jau sugebėk apie tai nekalbėti ir nesiūlyti draugauti. Išvis kas čia per siūlymas… Tai turi būti natūralu. Čia tas pats kas pasiūlyti draugauti per pažinčių portalą net nesusitikus.

Nemeluok. Jeigu tu net nenori ilgalaikių santykių, o vienintelis tavo tikslas jos tarpkojis, tai būk vyras ir nesek jai pasakų. Moterys yra jautrios. Nežadėk kalnų, jeigu vienintelis tavo kalnelis tik klyne.

Nori ilgalaikių santykių? Nespausk moters. Duok jai erdvės. Čia tau ne sumo imtinių arena, kurioje reikia visu savo svoriu išstumti priešininką. Duok jai erdvės, laisvę, o ne nuolatinį spaudimą.

Mažiau kalbėk, daugiau daryk. Vyrą puošia ne kalbos, o darbai.

Vyrai dažnai skubą, skubėjimas merginai sukelią įtampą. Ji jaučia spaudimą ir netgi šioje situacijoje mergina pradeda galvoti, kad čia kažkas negerai. Taip, tikrai negerai, kai vyras kariasi ant kaklo ir šliaužia keliais. Geriausi dalykai ateina palengva.

Nėra reikalo skubėti kurti santykius, daug svarbiau pirmiausia pažinti save.

Petras Paserpskis

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

4 replies on “Vyras kuris prisipažįsta meilėje per pirmą pasimatymą.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *