Categories
Saviugda

Ženklai, rodantys, kad tavo pasitikėjimas savimi, priklauso nuo kitų žmonių.

Daugumos žmonių pasitikėjimas savimi, priklauso nuo aplinkinių žmonių nuomonės.  Jeigu bijai pradėti verslą, užkalbinti nepažįstamą moterį, išsakyti savo nuomonę tai yra ženklas, kad bijai aplinkinių žmonių reakcijos jeigu tau nepasiseks. Bijai, kad aplinkiniai žmonės tave atstums, iš tavęs pasijuoks arba pavadins nevykėliu.

Ženklai, rodantys, kad tavo pasitikėjimas savimi, priklauso nuo kitų žmonių:

  • Bijai užkalbinti ir pakviesti į pasimatymą nepažįstamą moterį;
  • Bijai pradėti nuosavą verslą;
  • Bijai daryti tai ką myli;
  • Bijai išsakyti savo nuomonę;
  • Bijai pastovėti už save, netgi jeigu reikia pakelti balsą;
  • Bijai suklysti;
  • Bijai, kad tau nepasiseks;
  • Bijai, kad kiti tave atstums, todėl nedarai tai, apie ką svajoji;
  • Bijai likti vienas;
  • Bijai nepritapti ir t.t.

Vyras, turintis maksimalų pasitikėjimą savimi, visai kitaip žiūrį į pasaulį ir jį supančius žmones. Maksimalų pasitikėjimą turintis vyras, pirmiausia prisiima atsakomybę už savo gyvenimą. Jis neleidžia niekam kitam aiškinti, kaip reikia gyventi, nes supranta, kad TEISINGO gyvenimo būdo tiesiog nėra.

Maksimalų pasitikėjimą turintis vyras žino, kad visiems įtikti neįmanoma, todėl nesistengia to daryti. Kai nebesistengi įtikti kitiems, o gyveni taip, kaip sako tavo širdis, tau nerūpi ką kiti pagalvos, nes tu

Maksimalų pasitikėjimą turintis vyras, dažnai sulaukia neigiamos kitų reakcijos, nes leidžia sau elgtis taip, kaip jaučia, kad reikia. Tuo tarpu, kiti žmonės tik bando pažeminti žmogų su maksimaliu pasitikėjimu.

Pvz. prieš pradedant verslą, visada atsiranda žinovų, kurie iškart žino (dažniausiai net verslo neturėję), kad tau nepasiseks ir net neverta bandyti. Vyras, kurio pasitikėjimas priklauso nuo kitų žmonių, nuleis rankas ir nieko nedarys. Tuo tarpu, maksimalų pasitikėjimą turintis vyras, ras būdų sumažinti riziką ir vis tiek to imsis. Tas kuris bando, turi galimybę, kad jam pasiseks, tas kuris nebando, tokią galimybę praranda iškart.

Žmonės, kurie teisia kitus, nuolat sako, kad net neverta bandyti, nes nepasiseks, dažnai turi labai silpną ir nuo kitų žmonių priklausomą pasitikėjimą savimi.

Jeigu nori daugiau sužinoti apie tai, kaip atgauti maksimalų pasitikėjimą savimi, skaityk čia:
http://www.alfavyras.lt/maksimalus-pasitikejimas-savimi/

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *